Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Кіберзахист – це захист інформації, яка має цифрову форму; він передбачає такі заходи, як захист від вірусів, хакерських атак, запобігання підробці даних та іншим діям, наслідками яких можуть бути не тільки видалення або викрадення даних, а й потенційно шкідливий вплив на роботу і продуктивність співробітників закладу охорони здоров’я, використання незаконно отриманої інформації проти фізичної чи юридичної особи або взагалі зупинка процесу надання медичної допомоги та пов’язаних послуг.

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

Меню вдома під час дистанційного навчання

16 днів проти насильства – це глобальна акція, яка проводиться щорічно з 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок до 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Метою цієї акції є підвищення уваги до проблеми насильства щодо жінок та дівчат, а також сприяння змінам у суспільстві для запобігання насильству та покарання винних.

Початок акції був започаткований в 1991 році Центром захисту жінок у Лондоні та з того часу став традиційним об’єднанням активістів, організацій та урядових структур по всьому світу. За цей період акція стала символом міжнародного руху, який вимагає припинення насильства.

Основними завданнями акції “16 днів проти насильства” є популяризація ідеї рівності та недопущення будь-якого виду насильства, а також покарання винних у цьому. Крім того, акція спрямована на підтримку жертв насильства та надання їм необхідної допомоги.

29 листопада 2023 о 16:07 | Пономаренко Е. В. | немає коментарів

17 листопада 2023 року у закладі вихователі та вчителі провели "Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху на тему "Безпечна дорога додому»
Метою даного заходу поглибити знання учнів про правила пішохідного руху, світлофори та їх призначення; вчити розпізнавати сигнали регулювальника, практично визначати безпечні місця переходу вулиці на шляху додому; розвивати вміння орієнтуватися на вулицях міста ; виховувати культуру поведінки на вулиці.

17 листопада 2023 о 13:14 | Пономаренко Е. В. | немає коментарів

з 30 жовтня по 05 листопада 2023 року осінні канікули

3 листопада 2023 о 12:59 | Пономаренко Е. В. | немає коментарів

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається 10 жовтня щорічно. Цей день запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров'я відзначати задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров'я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров'я

4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. У Володимирівській гімназії були проведені уроки доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
Згідно зі статистикою, щогодини з лиця Землі зникають безповоротно три види тварин.
Щодня зникає більше 70 видів фауни і флори.
Тому День захисту тварин святкують з метою підвищення усвідомлення громадськістю необхідності захисту навколишнього середовища, підвищення активності в захисті тварин.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Сьогодні вітаємо усіх військовослужбовців України. Ви - наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!

Ось і прийшов до нас Останній дзвінок! Радісно і весело шумить шкільна дітвора. Бажаю всім учням приголомшливих літніх канікул. Випускникам відмінного старту на життєвому шляху. А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів! Щастя вам і прекрасного відпочинку!

Вітаємо учасників онлайн-вікторини “Робота з топографічною картою”, яка проходила 25 квітня 2023 року в рамках обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура”

26 квітня 1986 року, 37 років тому, сталася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф - Чорнобильська. Вибух на четвертому реакторі АЕС став трагедією для усього людства, наслідки якої ми відчуваємо досьогодні.